Przejdź do treści

O NAS

NASZA HISTORIA

PROJEKT MAT-FIZ powstał jako miejsce specjalizujące się w korepetycjach z matematyki i fizyki. Zauważając jednak potrzebę wsparcia z innych przedmiotów sygnalizowaną nam przez uczniów i rodziców postanowiliśmy rozbudować nasz zespół o specjalistów w swoich przedmiotach – zawodowych korepetytorów, nauczycieli, a także doktorantów i doktorów w celu rozszerzenia oferty edukacyjnej i zapewnienia Państwu kompleksowego prowadzenia z wielu przedmiotów w jednym miejscu.

Obecnie PROJEKT MAT-FIZ to grupa ponad 30 korepetytorów wymieniająca się wzajemnie doświadczeniami i najlepszymi rozwiązaniami z zakresu przekazywania wiedzy.

Prowadzimy zajęcia w trzech trybach:

-stacjonarnie (sala z wygodnymi fotelami gamingowymi)

-z dojazdem

-online (my używamy tabletu graficznego, natomiast uczniowi wystarczy sam dostęp do Internetu)

KONSULTACJE W CENIE ZAJĘĆ

Uważamy że nauka nie powinna kończyć się z ostatnią minutą zajęć, dlatego też jesteśmy dostępni dla naszych uczniów także pomiędzy spotkaniami – jeśli pojawi się jakiś problem, z chęcią pomożemy, wystarczy zadzwonić do swojego korepetytora prowadzącego, a on wyjaśni problem telefonicznie, bądź przy wyższym stopniu skomplikowania rozrysuje wszystko uczniowi na ekranie używając tabletu graficznego.

TWORZENIE PLANU PRACY

Każde zajęcia, czy to będą indywidualne korepetycje, zajęcia grupowe, czy kursy, wykorzystujemy jak najlepiej – nie jesteśmy tam po to żeby w trakcie czasu za który Państwo płacicie zastanawiać się nad tym co robić. Dlatego zawsze tworzymy krótko i długo terminowe plany działania dla ucznia. Dzięki takiemu podejściu uczeń wie czego się spodziewać na kolejnych zajęciach i może się do nich przygotować, a prowadzący kontroluje realizację założeń.

TWORZENIE PLANU PRACY

KONSULTACJE W CENIE

PROWADZENIE UCZNIA