fbpx

Kursy Ósmoklasisty - Otwock

Kameralne grupy

Możliwość dołączenia online

Fotele gamingowe

3 Egzaminy CKE

Zajęcia w ciągu tygodnia

Kurs do Egzaminu Ósmoklasisty z Matematyki

75 h
  • 2625zł - cały kurs
  • 17:00-18:30 we wtorki i czwartki
  • ul. Powstańców Warszawy 3, Otwock
  • 50 spotkań po 1,5h (2 razy w tygodniu)
  • Start w październiku
35 zł/h

Nie znalazłeś pasującego terminu?

Zostaw nam swój kontakt poniżej. Jeśli uruchomimy kurs w innych terminach, od razu Cię poinformujemy, a Ty będziesz miał pierwszeństwo w zapisie.

Opinie o naszych kursach:

Oferta

W Projekt Mat-Fiz w oddziale w Otwocku realizujemy nasz autorski kurs przygotowawczy do egzaminu 8kl z Matematyki (na nasze kursy z Polskiego i Angielskiego zapraszamy do oddziału w Wawrze). 

Jako pierwszy ważny egzamin w życiu, egzamin ósmoklasisty odgrywa decydującą rolę w dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej, co później może mieć przełożenie w przygotowaniu do matury. 

Rozumiemy tę odpowiedzialność i dlatego nasze autorskie kursy przygotowawcze są tworzone przez doświadczonych korepetytorów z wieloletnim stażem. Bazując na latach praktyki w przygotowaniach indywidualnych i grupowych, wiemy, które elementy nauki wymagają szczególnej uwagi i jakie metody nauczania ósmoklasistów są najbardziej efektywne.

W firmie Projekt Mat-Fiz możliwe jest całościowe przygotowanie do wszystkich trzech przedmiotów egzaminacyjnych, zgodnie z wymaganiami CKE. Nasza oferta została stworzona, by kompleksowo przygotować ucznia do tego wyjątkowego etapu, a także dać pewność rodzicom, że ich dzieci są w dobrych rękach. Dołącz do grona zadowolonych uczniów i rodziców, którzy dzięki naszym kursom zyskali pewność siebie i sukces na egzaminie!